Gideon Börje oljemålning
2014-03-02
232441
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÖRJE, Gideon (1891-1965): Sydländsk by, signerad Börje samt G Börje 1929 a tergo, olja på duk, 54x65,5 cm
Smärre krackeleringar