Oljemålning Birger Petraeus

Oljemålning Birger Petraeus
Oljemålning Birger Petraeus
Oljemålning Birger Petraeus
Oljemålning Birger Petraeus
Oljemålning Birger Petraeus
Oljemålning Birger Petraeus

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETRAEUS, Birger (1888-1957?): Fregatten Vanadis och briggen Falken vid Skeppsholmen", signerad och daterad Birger Petraeus 1938, olja på duk, 46x54 cm
UTSTÄLLD: De Ungas Salong 1943

232449

2014-03-23