Ulf Rahmberg färglitografi

Ulf Rahmberg färglitografi
Ulf Rahmberg färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAHMBERG, Ulf (född 1935): "Maskinen", signerad och numrerad 23/275, bladmått 63x48 cm, oramad

Mindre veck, gulnad/missfärgad i marginaler

232460

2014-03-02