Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Springande man, signerad och numrerad Y Edelmann 251/360, färglitografi, bladmått ca 76x56 cm

232470

2014-03-02