Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Springande man, signerad och numrerad Y Edelmann 251/360, färglitografi, bladmått ca 76x56 cm
232470
2014-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här