Weisbuch litografi

Weisbuch litografi
Weisbuch litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WEISBUCH, Claude (född 1927): Man och häst, signerad Weisbush, färglitografi, 251/360, 54/76 cm, oramad

232479

2014-03-02