Jéan-Baptiste Mulnier miniatyrporträtt

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MULNIER, Jean-Baptiste (1757-1836): Miniatyrporträtt, 1800-tal, signerad Mulnier Pinx, gouache, 6,5x5 cm

232489

2014-03-02