Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILSON, K.G (född 1942): Komposition, signerad och daterad K-G Nilson 1969, färgserigrafi 85/110, 58x71 cm, oramad
232496
2014-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här