Akvarell Gustaf Fredriksson

Akvarell Gustaf Fredriksson
Akvarell Gustaf Fredriksson
Akvarell Gustaf Fredriksson
Akvarell Gustaf Fredriksson

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FREDRIKSSON, Gustaf (1901-82), fartygsporträtt av tremastade barken "Dagmar", Blidö, Kapt. J. V. Englund, signerad G. Fredriksson, akvarell och gouache, 36x55 cm, historik om fartyget a tergo

232513

2014-03-23