Akvarell Gustaf Fredriksson
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FREDRIKSSON, Gustaf (1901-82), fartygsporträtt av tremastade barken "Dagmar", Blidö, Kapt. J. V. Englund, signerad G. Fredriksson, akvarell och gouache, 36x55 cm, historik om fartyget a tergo
232513
2014-03-23