Akvarell Gustaf Fredriksson

Akvarell Gustaf Fredriksson
Akvarell Gustaf Fredriksson
Akvarell Gustaf Fredriksson
Akvarell Gustaf Fredriksson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FREDRIKSSON, Gustaf (1901-82), fartygsporträtt av tremastade skonerten "Lenita", Blidö, Capt. Södergren, Kolsvik, signerad G. Fredriksson, akvarell och gouache, 28x40 cm

232522

2014-03-23