Carl Gunne olja

Carl Gunne olja
Carl Gunne olja
Carl Gunne olja
Carl Gunne olja
Carl Gunne olja
Carl Gunne olja

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNE, Carl (1893-1979): Strandblommor, stämpelsignerad Gunne, olja på duk, 49x64 cm

Vågig duk

232524

2014-03-03