Elis Ryberg olja

Elis Ryberg olja
Elis Ryberg olja
Elis Ryberg olja
Elis Ryberg olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RYBERG, Elis (1919-1985): "Trosa skärgård", signerad Elis Ryberg, olja på pannå, 48x59 cm

232527

2014-03-03