Vägghylla

Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla
Vägghylla

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGHYLLA, allmoge, 1800-tal, skuren dekor, ek, höjd 59, 78x14 cm

Skador

232540

2014-03-03