Axel Borg oljemålning

Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORG, Axel (1847-1916): Porträtt av Malin Höglund f.Borg, osignerad, olja på duk, 36,27,5 cm

Färgbortfall

232544

2014-03-03