Bordsuppsats

Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUPPSATS, 1800-talets slut, Louis-XVI stil, dekorelement i mässing, marmor, emaljtavla, ankargång, urverket märkt 2265, höjd 12-19 cm

Slitage, ej funktionstestat

232546

2014-03-03