Väggmasker Goldscheider

Väggmasker Goldscheider
Väggmasker Goldscheider
Väggmasker Goldscheider
Väggmasker Goldscheider
Väggmasker Goldscheider
Väggmasker Goldscheider
Väggmasker Goldscheider
Väggmasker Goldscheider
Väggmasker Goldscheider
Väggmasker Goldscheider
Väggmasker Goldscheider
Väggmasker Goldscheider
Väggmasker Goldscheider
Väggmasker Goldscheider

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGMASKER, 2 st, Goldscheider, Wien, Österrike, lergods, glaserad i grönt och gult, signerad Goldscheider Wien samt en stämplad Made in Austria, höjd 10-32 cm

232551

2014-03-03