Ljusstakar Stockholm 1790

Ljusstakar Stockholm 1790
Ljusstakar Stockholm 1790
Ljusstakar Stockholm 1790
Ljusstakar Stockholm 1790
Ljusstakar Stockholm 1790
Ljusstakar Stockholm 1790
Ljusstakar Stockholm 1790
Ljusstakar Stockholm 1790

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, försilvrade, sengustavianska, stämpelsignerad Jacob Sauer III, Stockholm 1790, höjd 20 cm

Slitage, ljusmanschetter saknas

232575

2014-03-03