Oidentifierade konstnärer 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERADE KONSTNÄR, 2 st, 1800-tal, Gouache och akvarell, vulkanutbrott samt parkvy, Italien, 7x10 resp 7x11 cm

Akvarell med veck

232592

2014-03-03