Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
BOCZEWSKA, Maria (född 1940):"Yttersta tvärgränd", motiv från Södermalm i Stockholm, signerad M Boczewska, färglitografi, 286/360(?), 27x22 cm
232593
2014-03-03