Maria Boczewska litografi

Maria Boczewska litografi
Maria Boczewska litografi

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

BOCZEWSKA, Maria (född 1940):"Yttersta tvärgränd", motiv från Södermalm i Stockholm, signerad M Boczewska, färglitografi, 286/360(?), 27x22 cm

232593

2014-03-03