Skrin 1800-tal

Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIN, 1800 talets första hälft, mahognyfanér, kartusch med initialer, nyckelbussning i ben, höjd 13, 24,5x13 cm

Fanérskador

232596

2014-03-03