Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÄNKSKÅP, Dalarna, märkt 1809, allmoge, kurbitsmåleri, höjd 193, 110x47 cm
Nyckel saknas, färgbättring, slitage, skador
232616
2014-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här