Skänkskåp

Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÄNKSKÅP, Dalarna, märkt 1809, allmoge, kurbitsmåleri, höjd 193, 110x47 cm

Nyckel saknas, färgbättring, slitage, skador

232616

2014-03-03