Marc Chagall litografi

Marc Chagall litografi
Marc Chagall litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHAGALL, Marc (1887-1985), efter, färglitografi efter förlaga, signerad i trycket, 70x57 cm

Kraftigt blekt

232637

2014-03-22