Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAGALL, Marc (1887-1985), efter, färglitografi efter förlaga, signerad i trycket, 70x57 cm
Kraftigt blekt
232637
2014-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här