Bruno Karlsson oljemålning

Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARLSSON, Bruno (född 1927): "Utsikt mot Slottet och Skeppsholmen", signerad Bruno Karlsson, olja på duk, 60x80 cm

232641

2014-03-03