Kandelaber fransk empire

Kandelaber fransk empire
Kandelaber fransk empire
Kandelaber fransk empire
Kandelaber fransk empire
Kandelaber fransk empire
Kandelaber fransk empire
Kandelaber fransk empire
Kandelaber fransk empire
Kandelaber fransk empire
Kandelaber fransk empire

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

18 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800-tal, fransk empire, för 4 ljus, brännförgylld och svartpatinerad brons, avtagbar kandelaber, höjd 46,5 resp. 31 cm

232650

2014-03-03