Väggspegel med konsolbord

Väggspegel med konsolbord
Väggspegel med konsolbord
Väggspegel med konsolbord
Väggspegel med konsolbord
Väggspegel med konsolbord
Väggspegel med konsolbord

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGSPEGEL med KONSOLBORD, 1800-tal, provinsarbete i Karl Johan, bl.a alm, spegels höjd 187x67, bordet 65, 71x39 cm

Ytskador, skador

232657

2014-03-03