Värja 1700-tal

Värja 1700-tal
Värja 1700-tal
Värja 1700-tal
Värja 1700-tal
Värja 1700-tal
Värja 1700-tal
Värja 1700-tal
Värja 1700-tal
Värja 1700-tal
Värja 1700-tal
Värja 1700-tal
Värja 1700-tal
Värja 1700-tal
Värja 1700-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VÄRJA, 1700-tal, med 1600-talsklinga med graverad dekor och text, förgyllt rokokofäste, längd 82 cm

232660

2014-04-10