Reinhold Ljunggren litografier

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): (2) Fiskeredskap (68/75) Pigtittaren, 1961, (provtryck) signerade R. Ljunggren, litografier, 32x39, 49x39 cm

232663

2014-03-03