Otto Pippel oljemålning

Otto Pippel oljemålning
Otto Pippel oljemålning
Otto Pippel oljemålning
Otto Pippel oljemålning
Otto Pippel oljemålning
Otto Pippel oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

PIPPEL, Otto Eduard (Tyskland, 1878-1960): Höstlandskap med kyrka, signerad Otto Pippel, olja på duk, 59x89 cm

Duklagning och krackeleringar

232668

2014-03-03