Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
PIPPEL, Otto Eduard (Tyskland, 1878-1960): Höstlandskap med kyrka, signerad Otto Pippel, olja på duk, 59x89 cm
Duklagning och krackeleringar
232668
2014-03-03