Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Farmors Hus, signerad, provtryck, färglitografi, 44x29 cm

Hanteringsveck i ena kanten

232699

2014-03-03