Einar Forseth gouache

Einar Forseth gouache
Einar Forseth gouache
Einar Forseth gouache
Einar Forseth gouache

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): "Jesu intåg i Jerusalem", signerad och daterad Forseth, 1959, gouache på papper på pannå, 60x43 cm

Skada

232700

2014-03-03