Bord med låda

Bord med låda
Bord med låda
Bord med låda
Bord med låda
Bord med låda
Bord med låda
Bord med låda
Bord med låda
Bord med låda
Bord med låda

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORD med låda, 1900-talets andra hälft, barockstil, bemålat, höjd 63, 96x54 cm

Bruksslitage

232725

2014-03-03