Kvinnobyst

Kvinnobyst
Kvinnobyst
Kvinnobyst
Kvinnobyst
Kvinnobyst
Kvinnobyst
Kvinnobyst
Kvinnobyst
Kvinnobyst
Kvinnobyst

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BYST, patinerad gips, 1900-talets första hälft, kvinna i hatt, höjd 54 cm

Smärre nagg

232733

2014-03-03