K-A Pehrson litografi
2014-03-03
232743
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PEHRSON, Karl-Axel (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad, 53/385, färglitografi, 39x57 cm