Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RUNDGREN, Nils "Björnjägaren" (1890-1971): Naivistisk komposition, signerad och daterad Nils Rundgrenn 1969, gouache uppfodrad på pannå, 30,5x61 cm
Oramad
232744
2014-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här