Björnjägaren gouache

Björnjägaren gouache
Björnjägaren gouache
Björnjägaren gouache
Björnjägaren gouache

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUNDGREN, Nils "Björnjägaren" (1890-1971): Naivistisk komposition, signerad och daterad Nils Rundgrenn 1969, gouache uppfodrad på pannå, 30,5x61 cm

Oramad

232744

2014-03-03