Staffan Hallström litografi

Staffan Hallström litografi
Staffan Hallström litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HALLSTRÖM, Staffan (1914-76): Gustav Vasas intåg i Stockholm, signerad o numrerad 122/130, medsignatur Lasse Andreasson (1924-2007), litografi, 62x94 cm

Smärre hanteringsveck

232751

2014-03-03