Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HALLSTRÖM, Staffan (1914-76): Gustav Vasas intåg i Stockholm, signerad o numrerad 122/130, medsignatur Lasse Andreasson (1924-2007), litografi, 62x94 cm
Smärre hanteringsveck
232751
2014-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här