K-A Pehrson litografi

K-A Pehrson litografi
K-A Pehrson litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PEHRSON, Karl-Axel (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad, 319/385, färglitografi, 54x39 cm

232756

2014-03-03