Edvin Ollers oljemålning

Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLERS, Edvin (1888-1959): Stilleben, med africana, signerad och daterad E Ollers -47 olja på pannå, 72x52 cm

232763

2014-03-04