Urna 1800-tal porslin

Urna 1800-tal porslin
Urna 1800-tal porslin
Urna 1800-tal porslin
Urna 1800-tal porslin
Urna 1800-tal porslin
Urna 1800-tal porslin
Urna 1800-tal porslin
Urna 1800-tal porslin

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNA, porslin, 1800-tal, delvis förgylld dekor med landskapsmotiv, höjd 22 cm

232777

2014-03-04