Skålfat

Skålfat
Skålfat
Skålfat
Skålfat

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLFAT, porslin, Kina, famille rose, 1700-tal, diameter 23 cm

spricka, nagg

232779

2014-03-04