Bord nyrenässans

Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, bemålat, bronserade detaljer, höjd 75, 68x52 cm

Smärre sprickor och lagningar, senare bemålat

232783

2014-03-04