Alexis Oyola målning

Alexis Oyola målning
Alexis Oyola målning
Alexis Oyola målning
Alexis Oyola målning
Alexis Oyola målning
Alexis Oyola målning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OYOLA, Alexis (Chile, född 1971): "Segertåget", blandteknik på duk, signerad, 178x199 cm
Proveniens: Utställd på Liljevalchs 1999

Dukskador, färgbortfall

232787

2014-03-06