Nils Foustedt gips

Nils Foustedt gips
Nils Foustedt gips
Nils Foustedt gips
Nils Foustedt gips
Nils Foustedt gips
Nils Foustedt gips
Nils Foustedt gips
Nils Foustedt gips
Nils Foustedt gips
Nils Foustedt gips

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOUGSTEDT, Nils (1881-1954): Kvinna, signerad Nils Fougstedt, bemålad gips, total höjd 30 cm

Med dedikation på sockeln, smärre nagg

232800

2014-03-06