Kinesiskt porslin

Kinesiskt porslin
Kinesiskt porslin
Kinesiskt porslin
Kinesiskt porslin
Kinesiskt porslin
Kinesiskt porslin
Kinesiskt porslin
Kinesiskt porslin

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, 4 st, KOPPAR, 8 st, porslin och emalj, Kina, 17- och 1800-tal

Nagg, sprickor, lagningar

232811

2014-03-04