Pallar Eero Aarnio

Pallar Eero Aarnio
Pallar Eero Aarnio
Pallar Eero Aarnio
Pallar Eero Aarnio
Pallar Eero Aarnio
Pallar Eero Aarnio
Pallar Eero Aarnio
Pallar Eero Aarnio

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALLAR, 1 par, rotting, Finland, 1960-tal, Eero Aarnio, "Story Stool", höjd 30, diameter 55 cm

Slitage

232836

2014-03-06