Stanislaw Zoladz litografi

Stanislaw Zoladz litografi
Stanislaw Zoladz litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ZOLADZ, Stanislaw (född 1952): Vinterbild från Pålsundet, "Sandö", signerad och daterad Stanislaw Zoladz 1991, 1/250, litografi, 71x53 cm

232843

2014-03-04