Björn Krestesen oljemålning

Björn Krestesen oljemålning
Björn Krestesen oljemålning
Björn Krestesen oljemålning
Björn Krestesen oljemålning
Björn Krestesen oljemålning
Björn Krestesen oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KRESTESEN, Björn (född 1951): Stilleben, nr 5, signerad och daterad, olja på duk, 72x99 cm

232847

2014-03-04