Beck & Ljung komposition

Beck & Ljung komposition
Beck & Ljung komposition
Beck & Ljung komposition
Beck & Ljung komposition

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BECK&JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): Komposition, ramen signerad och daterad Beck o Ljung 1974, 16/50, a tergo märkning "Edition Leger, Malmö", även etikettmärkning "BECK-LJUNG FF. 900.", plexiglas och enfärgade skivor alla delar flyttbara, 50x50 cm

232854

2014-03-04