Beck & Ljung komposition
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BECK&JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): Komposition, ramen signerad och daterad Beck o Ljung 1974, 16/50, a tergo märkning "Edition Leger, Malmö", även etikettmärkning "BECK-LJUNG FF. 900.", plexiglas och enfärgade skivor alla delar flyttbara, 50x50 cm
232854
2014-03-04