Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSUR, 1920/30-tal, alabaster samt tenn, med hundfigurin, höjd 17, längd 30 cm

Bruksslitage, nyckel saknas, enstaka nagg på sockeln

232864

2014-03-04