Fartygsporträtt
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Fartygsporträtt av svenska tvåmastade skonerten "Carl Johan", Kapt. I. Andersson, fr. Höganäs, signerad och daterad P. Vilsson?, 10/2 95, gouache, 46,5x60 cm
Smärre revor och fläckar
232881
2014-03-23