Stockholm grafik

Stockholm grafik
Stockholm grafik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOCKHOLM UNDER WASATIDEN, signerad K.Lindholm 1926 i trycket, grafiskt blad, ca 90x130 cm

Papperskador

232882

2014-03-04