Buddha
2014-03-04
232899
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKULPTUR, trä, 1900-talets senare del, i form av sittande Buddha, delvis förgylld samt emd inläggningar i glas, höjd 43 cm